Народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Донець, яка в минулому році вийшла заміж за свого колегу по Верховній Раді нардепа Дениса Дзензерського, в п'ятницю, 26 січня, вперше стала мамою, передає Корупція.Інфо.


Народжувала нардеп в Україні, хоча і замислювалася про пологи за кордоном.

"Якщо скажу, що навіть думки про пологи за кордоном не було, це буде неправдою. Але виникла вона виключно через погоду: у нас лютий – це, як правило, холод, хуртовини, ожеледь. Звичайно, хотілося мати можливість бувати на свіжому повітрі і до пологів і відразу після. Але емоційно більше довіряла українським лікарям, можливо, розуміючи всю емоційність самих пологів. Те ж саме роблять мільйони жінок в нашій країні, у нас дуже професійні, злагоджені лікарські колективи", – говорить Донець.

За словами політика, вона не могла "зрадити" українських лікарів.

"І, звичайно, будучи прихильницею медреформи і заступник голови профільного комітету,"зрадити" українських лікарів просто не могла. І, чесно кажучи, не бачила в цьому ніякого сенсу", – додала молода мама.

Дочка нардепів з'явилася на світ у Київському міському пологовому будинку №7, який був обраний через хорошу репутацію і близкість до будинку.

"Пологи були спонтанними. Народжувати планувала саме в цьому пологовому будинку, але пізніше. Все відбулося, м'яко кажучи, раптово. Практично "по швидкій", – поділилася Донець.

Дату пологів лікарі прогнозували на середину лютого, але незважаючи на те, що малятко з'явилося трохи раніше терміну, дівчинка народилася абсолютно здоровою. І новоспечена мама, і її дочка почувають себе добре.

"Про те, що довірилася нашим лікарям і встигла доїхати саме до цього пологового будинку, нітрохи не шкодую. Ризик кесарів існує завжди, а я дуже хотіла народити сама. І, можливо, в інших клініках на кесарів пішли б. Тому дуже вдячна, що лікарі допомогли мені пройти цей шлях самостійно. Щаслива і вдячна за здорову себе і здорову дочку", – говорить Тетяна Донець.

Нагадаємо, що чоловіком Донець і батьком маляти є її колега і однопартієць Денис Дзензерський. Вони познайомилися ще минулого скликання, коли за списками ВО “Батьківщина” пройшли до Верховної Ради на виборах 2012 року. Обоє  родом з Дніпра, мають мільйони гривень у своїх деклараціях, у парламенті сидять поруч, тож у них виник “службовий роман”.

Разом вони  потрапили до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах 2014 року. Щоправда, вже за списками “Народного фронту” Арсенія Яценюка. На День закоханих 14 лютого 2016 року вони обвінчалися.

Варто сказати, що родина Тетяни Донець свого часу мала тісні звя’зки з колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком. Зокрема, мати Тетяни Донець – Наталія була народним депутатом від “Громади” у 1998-2002 роках, а батько Анатолій є кумом Лазаренка. Подейкують, що після втечі Лазаренка до США його дніпропетровський бізнес начебто перейшов під управління родини Донців. Зараз Анатолій Донець є засновником ТОВ «ДІМ-Інвест».

Чоловік Тетяни Денис Дзензерський прийшов у політику з бізнесу, він є власником науково-промислової корпорації “ВЕСТА” і ТОВ “РЕКС”. Він давно професійно займається карате, має 1-й дан і є почесним президентом Федерації кіокушин-кан карате України. Від попереднього шлюбу має двох дітей.

Популярне:"Просто на очах у…": 12-річний хлoпець провaливcя під кpигу і відразу пішов на дно