Олег Сенцов просить поставитися до нього з розумінням – після повернення з полону в РФ режисер зробив важливу заяву про себе і свою подальшу діяльність

Офіційний акаунт Олега Сенцова з’явився в Facebook, сам режисер заявив, що це його єдиний аккаунт і в інших соцмережах його немає. В одному з постів в Facebook Сенцов подякував українцям за слова підтримки і зазначив, що цю сторінку він веде особисто:

«Це моя єдина сторінка в інтернеті. У твіттері фейковий аккаунт, але мені відмовляється вірити навіть адміністрація Фейсбук)), пропонуючи більше писати про себе, щоб отримати синю галочку. Але що поробиш – не всі публічні особи ведуть публічне життя. Сподіваюся після цього фото сумніву будуть усунені. Всім добра! »- написав Олег Сенцов.

Більш того, колишній кремлівський в’язень опублікував свою фотографію з телефоном в руках, де видно мобільна версія його сторінки в якості доказ того, що це його офіційний акаунт. Також Олег Сенцов раніше додав, що буде додавати в друзі тільки тих людей, яких знає особисто.

Українці масово пишуть слова підтримки Сенцову, мережа кипить:

«Вам здоров’я, сил, терпіння, мудрості, стійкості, УДАЧІ !!! Все у нас в Україні буде хорошо.В будинку в Україні, це вже добре »
«Ми дуже Вас чекали !!! Зараз сльози радості і гордість, що Ви разом з нами!»
«З поверненням Вас всег благ»
«Ви наш герой!».