4 вересня в столичному кіноконцертному комплексі «Оскар» відбулася прем’єра фільму про Василя Стуса «Заборонений». На захід були запрошені українські знаменитості: актори, співаки, режисери. Не обійшлося і без політиків.

На прем’єрі представники медіа помітили і старшого брата третього президента України Віктора Ющенка, Петра. Про це повідомляє видання «Голос.юа».

Увагу журналістів 72-річний Петро Ющенко привернув тим, що був в компанії молодої жінки. Брат екс-президента був одягнений в джинси, світлу сорочку і темно-синій піджак. На супутниці були яскраво-червоні штани, блуза і плащ з квітковим принтом. Образ дівчини доповнювала червона лакована сумка.

Що за дівчина супроводжувала політика, невідомо. Пізніше з’явилася інформація, що супутниця Ющенка-старшого ймовірно працює в Держкіно. Більше подробиць про неї дізнатися не вдалося.

Про старшого брата колишнього глави держави відомо небагато. У 1970 році Петро Ющенко закінчив Харківський інститут інженерів комунального господарства та отримав спеціальність інженера-електрика. Деякий час брат майбутнього президента працював за фахом і зробив успішну кар’єру.

У 1978 році Ющенко обійняв посаду директора Харківської фабрики культурно-побутових виробів. А вже через рік Петро Ющенко став заступником начальника Харківського обласного управління місцевої промисловості.

Засідав Ющенко-старший у Верховній Раді України, в трьох скликаннях з IV по VI включно. На виборах 2002 і 2006 рр. пройшов до парламенту за списком блоку свого молодшого брата «Наша Україна». Член партії «Народний Союз« Наша Україна », входив до президії політради НСНУ.

Всі три скликання Петро Ющенко працював в Комітеті ВР з питань культури і духовності.