дфс

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров обрав Ігоря Кондра на посаду керівника податкової Львівщини, йдеться у повідомленні прес-служби ДФС України. Передає Корупція інфо.

«За результатами розгляду кандидатур, які були рекомендовані Комісією з проведення заслуховування кандидатів для призначення на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області, головою ДФС Романом Насіровим обрано Ігоря Кондра. Його кандидатуру було направлено на погодження голові Львівської ОДА, після чого відбудеться процедура погодження з Міністерством фінансів. Після погодження з головою ЛОДА та Мінфіном Ігоря Кондра буде призначено на посаду начальника ГУ ДФС у Львівській області», – йдеться у повідомленні. 30 липня конкурсна комісія відібрала двох кандидатів на посаду начальника ГУ ДФС у Львівській області – Ігоря Кондра та Василя Лемішовського.

Раніше голова ДФС України Роман Насіров вже рекомендував призначити начальником податкової Львівщини Ігоря Кондра, однак голова Львівської ОДА Олег Синютка відмовився погоджувати це рішення, оскільки на цю посаду не було проведено відкритого конкурсу за участі громадськості.

Зараз Ігор Кондро займає посаду в.о. начальника ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області.