22-річний військовослужбовець Національної гвардії України (НГУ), що охороняв будівлю адміністративного призначення Луганського апеляційного суду, помер за невідомих обставин, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Трирічний син від помічниці Оксани?”: Що відомо про сім’ю, тепер вже прадіда, Леоніда Кравчука

Трагедія відбулася у Сєвєродонецьку на Луганщині, де юнак ніс службу, охороняючи будівлю. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, табельна зброя військовослужбовця вилучена, встановлюються обставини та причини смерті, відкрито кримінальне провадження за фактом вбивства.

“25 січня близько 6 години ранку надійшло повідомлення від старшого наряду охорони Апеляційного суду Луганської області про те, що під час несення служби наряду у складі 3-х військовослужбовців, 22-річний солдат НГУ скоїв самогубство”, – розповідають працівники поліції.

У Запоріжжі під час розгляду апеляції чоловіка, проти якого була відкрита кримінальна справа за фактом замаху на працівника поліції, вдалося попередити смерть підсудного.

Додамо, що на Водохреще, 19 січня, 17-річний хлопець закінчив своє життя самогубством. Трагедія трапилася на Закарпатті у селі Ясіня