Леонід Кравчук — екс-президент, який роззброїв, ще на той час Ядерну Україну, передає Корупція.Інфо

Якщо про діяльність під час і після президентства пана Леоніда відомо багато, то про його особисте життя – менше. Саме Кравчук, є автором легендарної фрази: "Президенти займаються сексом, як і всі нормальні люди…", отож, трішки з гумором та сарказмом, але все ж: що "вийшло" у цьому плані у колишнього президента України?

Син Олександр Кравчук – займається аграрним бізнесом, і постійно потрапляє в список ТОП-200 багатих людей України, адже компанія "Нафком Агро" приносить непогані прибутки – еквівалент в мільйони доларів. І як хобі, син купив за одну гривню футбольний клуб "Нафком Агро", де і був довгий час президентом, ну що ж тут сказати, у заможних свої примхи.

Окрім того декілька років тому, у мережі з'явилась інформація, про те, що Кравчук у своєму віці став знову батьком, сина Макара, йому ніби народила його помічниця, проте цю інформацію президент спростував. Як і сама помічниця Кравчука, Оксана.

Якщо говорити по суті, то у Леоніда Макаровича, вже є двоє внуків Андрій і Марія, та правнучка – Оленка, яка вчиться у звичайній українській школі. До слова, все сімейство Кравчуків вчилось в Україні у звичайнісіньких школах, оскільки політик неодноразово зазначав, що Україна має для цього весь потенціал, все залежить від тих, хто вчиться.

Фото маленької правнучки, віднайти не вдалось, це й не дивно, адже інформації про сім'ю Кравчука мало. Він дуже рідко говорить про свого сина та внуків, і лише є декілька інтерв'ю, в якому він з теплом розповідає про свою дружину, Антоніну Михайлівну, з якою, зі слів президента він ніколи не розлучався і прожив все своє життя, адже вона його людина, і розуміє його, навіть коли він мовчить.

Кравчук, це без сумніву неординарний політик зі своїми недоліками та плюсами, проте ніхто не буде заперечувати той факт, що сім'янин він хороший, принаймні своїм дітям, він дав все, що зміг.

 

 

 

 

Популярне: Кого з українців це буде стосуватись: З 1 лютого довідки про склад сім’ї не потрібні