З цією епатажною відьмачкою українці знайомі вже давно. Вперше вона з’явилась на телебаченні у програмі «Стоп 10» на телеканалі ICTV у ролі експерта. Тоді Ярослава Федорова постала перед глядачами коротковолосою з котом-сфінксом на руках. Відьма з легкістю говорила про речі, які незрозумілі та навіть дещо моторошні для простих людей, передає Корупція.Інфо

Ярослава – спадкова відьма, свій дар вона отримала від бабусі. Цікаво, що Федорова належить до представників чорної магії й абсолютно не соромиться цього, більше того вона називає Люцифера своїм батьком і кожен день починає зі звернення до нього.

Попри це, жінка свій дар використовує для того, щоб допомагати людям. Зараз вона не лише намагається боротися з бідами тих, хто до неї звертається, а й допомагає правоохоронцями розслідувати гучні справи.

У справжність надприродних сил Ярослави змушують повірити її віщування стосовно Юлії Тимошенко. Ще задовго до того, як Володимирівна потрапила за ґрати, карти показали відьмі як саме це відбудеться:

«Що б її вороги не робили, вони її не знищать. Карти показують слідство проти неї та навіть затримання, але воно не буде довгим. Її звільнять, і справа проти неї зруйнується, як картковий будиночок. А ось один з її прихильників сильно постраждає».

ЗМІ часто звертаються до Ярослави та просять її дати свій прогноз щодо політичної та економічної ситуації в Україні. Конкретного вона нічого, звісно ж, не говорить, але описує все, що бачить у загальних рисах.

Після Революції Гідності й різкої зміни влади у 2014 році, Федорова говорила наступне:

«Так само в суспільстві будуть продовжувати витати революційні ідеї, але такого за масштабом Майдану як був – я не бачу. Незважаючи на те, що хвилювання на Сході буду тривати весь цей період, я б назвала час, який ми проживаємо зараз – періодом прогресу».

Окрім цього, вона також запевнила:

«Проживши цей нелегкий період, ми станемо набагато сильнішими. З червня-липня місяця через зміну планет наша країна отримає заступництво вищих сил. Всі, хто робив негативні справи, отримають по заслугах».

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

До речі, у Ярослави є коханий чоловік, якого зовсім не лякає той факт, що його дружина – чорна відьма. Весілля пари відбулось ще у далекому 2011 році. Свято відгуляли скромно та у колі лише найближчих, були там і друзі-екстрасенси.

Ярослава – мама, і заміж вона виходила вже вагітною. Як складається її сімейне життя вона не розповідає, залишаючи цю інформацію повністю приватною.