Вона запам'яталася як найелегантніша і найрозумніша перша леді Грузії. Її заяви на мітингах на підтримку Саакашвілі в Києві принесли не мало популярності і в Україні. Але після екстрадиції Михеїла вона швидко зникла з телеекранів, залишивши після себе безліч питань. Куди пропала дружина скандального політика і що відомо про її життя, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Народилася Сандра Рулофс в 1968 році в Нідерландах. За національністю жінка – фламандка. Про її дитинство відомо не багато. Сім'я майбутньої дружини Саакашвілі не відрізнялася зв'язками в політиці, батько був торговцем нерухомістю, а мати звичайною домогосподаркою. Дівчина закінчила школу і поїхала вчитися в Брюссель, де здобула вищу освіту в інституті іноземних мов.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Зі своїм майбутнім чоловіком Сандра познайомилася в 1993 році в Страсбурзі, де вона, після отримання диплома, підробляла викладачем в Міжнародному інституті прав людини. Жінка розповідала, що це було кохання з першого погляду. У тому ж році вона переїхала в Нью-Йорк, де стала співробітницею Колумбійського університету.

Михеїл вирішив не втрачати часу і запропонував молодій красуні узаконити стосунки. У тому ж 1993 році пара розписалася в Нью-Йорку. Весілля зіграли на Батьківщині майбутнього політика в Тбілісі, а ось медовий місяць поїхали відзначати в Україні. На той момент Саакашвілі був студентом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Після торжества парі довелося розлучитися на цілих три роки. Хоча іноді вони і бачилися, але більшу частину часу Саакашвілі проводив в Україні або на своїй Батьківщині в Грузії, а сама ж Сандра продовжувала працювати в Нью-Йорку.

Возз'єднатися сім'ї вдалося тільки в 1996 році, коли Сандра переїхала жити до Грузії і влаштувалася на роботу в Міжнародний комітет Червоного Хреста. Крім цього вона продовжила і кар'єру викладача, ставши лектором в Тбіліському державному університеті. Там вона викладала французьку мову. До речі Сандра поліглот, вона знає більше 6-ти мов.

У 2004 році Сандра вперше стала першою леді Грузії, коли Саакашвілі обрали Президентом. Жінка дуже виділялася на тлі своїх попередниць. Молода гарна дівчина, яка знала безліч мов, була викладачкою, займалася живописом і грала на музичних інструментах, швидко завоювала любов жителів Грузії. Рейтинг Сандри підвищувало і те, що вона активно намагалася вступати в діалог з народом. Після того, як чоловік прийшов до влади, Сандра закінчила з викладанням і стала займатися благодійністю. Жінка заснувала фонд допомоги дітям, пенсіонерам та іншим соціально незахищеним верствам населення.

На піку своєї популярності дружина Саакашвілі навіть видала власну книгу під назвою «Перша леді Грузії. Розповідь ідеалістки ». Книга – автобіографія Сандри, історія її дитинства, навчання. Але про свого чоловіка вона майже не згадує, розповідаючи лише деякі моменти їхнього знайомства.

Але в 2013 році Михайла остаточно усунули з посади і Сандра позбулася свого титулу. Цікаво, що день відставки збігся з круглою сімейної датою. 17 жовтня пара якраз святкувала 20-річчя свого весілля. Після цього Саакашвілі вирішив спробувати своє щастя в Україні, а Сандра залишилася в Грузії. Чергове розставання пара пояснила тим, що жінка повинна бути поруч з молодшим сином, який на той момент навчався в школі. Але багато хто пов'язував цей факт з сімейною сваркою. Грузинські газети часто сурмили про пристрасть політика до жінок, з-за яких охололи сімейні відносини. Йому приписували цілий список коханок: від міністра економіки Віри Кобалії до співачки Софо Ніжарадзе. Але сама Сандра на цю тему не поширювалася. Офіційно відомо, що ще за часів президентства чоловіка, вона на довгий час поверталася на свою Батьківщину в Нідерланди.

В Україні ж Сандра майже не з'являлася, після відставки чоловіка, вона зайняла його місце в політиці і навіть очолила його партію. У 2016 році вона навіть змогла пройти в парламент, але буквально через кілька днів відмовилася від свого депутатського мандата, заявивши, що не зможе співпрацювати з новою владою. Після арешту Саакашвілі в Україні, вона з'явилася і на політичній арені України. Жінка очолила мітинги прихильників політика на Майдані вимагаючи звільнення чоловіка. Але на довго вона не затрималася.

Після того, як Михайла екстрадували, пропала з України і його дружина. Багато хто задавався питанням, куди ж подівся такий активний борець за свободу. Виявилося, що жінка просто повернулася до виховання дітей. Нагадаємо, що в шлюбі народилося двоє синів: У 1995 році Едуард, а в 2005 Ніколоз. До речі діти отримали громадянство Нідерландів. Старший син зараз живе в США, де він вже здобув вищу освіту і працює журналістом.

Молодший же до недавнього часу залишався з мамою в Грузії. До речі, в 2006 році Сандра стала кумою екс-президента України Віктора Ющенка. Саме він хрестив молодшого сина. Зараз же Сандра повернулася до Нідерландів разом з Ніколозом.