Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк продемонстрував тим, хто противиться медреформі, жахливий стан обласного онкодиспансеру та станції швидкої допомоги, передає Курупція.Інфо.

Популярне:“Я би кришив їх як капусту…”: Шокуючі зізнання “Пологівського маніяка” і його дружини (ВІДЕО)

Відповідні знімки він опублікував у Facebook.

"Хочу показати вам кілька пам'ятників тій системі, яку ви хочете зберегти. Пам'ятник перший – кімнати для відпочинку фельдшерів на станції швидкої. Обласної станції швидкої. Хлопці відпочивають тут між викликами. Це напівпідвал", – розповів Ковтонюк.

За його словами, в дощову погоду капає з даху, а на суху – по стінах цвіте цвіль. Більш того, медперсонал змушений зберігати речі в шафках, які стоять в коридорах.

"Приміщення використовують і бригади екстренки, і бригади невідкладної допомоги. Міський голова готовий відремонтувати дах та приміщення. Але він не може", – заявив заступник міністра.

Він зазначив, що це відноситься законодавчо до іншого бюджету. Тому, місцевий голова зміг побудувати лише половину даху. В області на ремонт немає грошей, а грибок на стінах належить саме цьому бюджету.

В обласному онкодиспансері Ковтонюк показав процедурну. Він порівняв її з покинутими приміщеннями в Прип'яті. Там лікарі приймають до 60 хворих в день. І проводять огляди на стародавньому обладнанні.