Анастасія Топольська планує виступити в Москві
 

Відомий продюсер, композитор, поет і журналіст Олександр Ягольник поділився публікацією українського блогера Олеся побілити, в якому той звинуватив нову дівчину народного депутата партії "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенко Анастасію Топольського, більш відому як DJ Nastya Beauty, в зароблянні грошей на території країни- агресора.
Відповідна публікація розміщена на сторінці Ягольника в соцмережі Facebook, передає Корупція.Інфо.

112311
Свій пост він назвав "Любов – така складна штука".
"Кохана Сергія Лещенка, DJ Nastya Beauty (вона ж Анастасія Топольська), 10 вересня буде розважати в Москві росіян. У цей час, імовірно, російські бомби падатимуть на українські території, на українців. Хтось буде поранений, хтось, не дай Бог, – убитий ", – цитує продюсер Побєла.
"DJ Nastya Beauty за концерт в Москві, мабуть, отримає дуже хороші бабки, а простим українцям дуже хороші бабки – останні – потрібно буде заплатити за комуналку. Частково, завдяки найчеснішому, правильному ліберал-прогресмену Сергію Лещенку, який є нардепом від згнилі БПП . Президентська грошова партія згнила, а тому цей нардеп уже створив нову партію – ліберально праву або щось в цьому роді ", – обурюється блогер.
І на завершення підкреслив: "Поки українці останні копійки віддають на фронт, поки українські бійці гинуть в окопах, улюблена нардепа Верховної Ради – самого чесного і правильного – готується розважати ворога".