Без взаємодії людей в Національній поліції, Генеральній прокуратурі та Службі безпеки в Україні неможливо реалізувати корупційні схеми, передає Корупція.Інфо.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» (щонеділі о 15:10 на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Мустафа Найєм.

«Я не буду називати конкретних прізвищ, адже це неправильно і можу через це навіть потрапити під суд. Але ні для кого не є секретом, що у кожній зі структур, як от Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі України, так і Нацполіції – є відділи з економічних злочинів. Тому саме ці три органи так чи інакше причетні до тиску на бізнес», – розповів Найєм.

Він вважає, що саме вони домовляються про те, щоб на бізнесменів та компанії складали листи про, буцім, причетність до кримінальних справ, тероризму, зради і т.інше.

Популярне: “Вони ризикують запізнитися…”: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі стосовно “екстренної допомоги”

«Після листів з правоохоронних органів починаються санкції, затримують людей, проводять обшуки. Я знаю про конкретні випадки, коли до тих же осіб приходили вже з конкретним прасом, за скільки можна «відмазатись» від криміналу. Це не є новою практикою, вона існує уже давно. Я вже не кажу про ті випадки, коли забороняють імпорт товарів, а потім за дозвіл вимагають навіть і 80 тисяч доларів. Тому українці повинні зрозуміти, що без взаємодії людей в Національній поліції, Генеральній прокуратурі та Службі безпеки такі схеми є неможливі», – додав він.