Малюк має ваду головного мозку і страждає через неправильну роботу нирки

Народився Скопич Назарчик з вадою головного мозку і страждає через постійні епілептичні напади. До всього ж у дитини вроджена вада сечової системи, через яку страждають нирки.

«Назарчику чотири рочки, він не те що не ходить, він навіть не рухається… У дитини судоми, хвора нирка, яку потрібно лікувати, бо прогресує. Зараз він знову в лікарні, куди привезла його швидка допомога… Дитина на лікуванні в пульмонології, далі переводять в урологію рятувати нирку», – розповідають друзі родини.

Родина опинилася у дуже скрутному становищі, майже все лікування доводиться забезпечувати дитині за власний кошт. Хлопчик на спеціальному харчуванні.

«Дитина живе в сім'ї, де крім нього, є ще двоє старших дітей. Мати не працює, бо доглядає дитину. Батько працює, але робота не завжди є… На жаль, майже усі препарати потрібно купляти батькам самим, навіть протисудомний препарат мама купляє сама, хоча він має бути для таких діток по безкоштовному рецепту. Допоможіть, будь ласка, цій дитинці, підтримайте Назарчика», – просять друзі родини Скопич

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

Номер картки: 5167490074587743

Скопич Любов Миколаївна