Батьки збирають десятки тисяч євро на порятунок життя донечки.

6-річна Каріна Чернявська зараз терміново госпіталізована до іспанської лікарні через онкологію, яка руйнує куприк і проростає вже в органи.

Історія хвороби дівчинки розпочалася у жовтні 2020 року з банального падіння на сідниці, під час якого вдарилась, але лише за місяць хвороба проявила себе на повну.

«Ми помітили на правій сідниці ущільнення невеликого розміру і звернулись до хірурга в нашому місті. Ми зробили УЗД , хірург передивився і зробив висновок що це “Запалення куприкового ходу”. В нас було хірургічне втручання над куприком, поставили дренаж, після чого ми ходили ще 10 днів на перев’язку до міської медичної сестри. Після того, минуло близько 20 днів, нічого не змінилось, ми звернулися до повторно до хірурга, він нам пояснив що має воно зникнути з часом», – розповідає мама Карінки Анастасія.

Та ситуація не змінювалась, тож у батьків дівчинки почалися більш страшні перестороги, лікарі, до яких зверталась родина повторно, радили отримати консультацію у спеціалістів районної лікарні. Саме там лікарі вперше припустили, що утворення – це прояв онкології Саркоми Юїнга.

«Закриту біопсію нам зробили в Києві в Інституті Раку, їм не вдалось встановити одразу діагноз, і направили нас на імунногістохімічний аналіз в Києві. Встановити діагноз так і не вдалось, після чого ми зробили відкриту біопсію і на імунногістохімічний аналіз, де нам дали висновок “Пухлина м’яких тканин правої сідниці з виключення гістіоцитоз Едгейма-Честера”, – додає мама дівчинки.

Подальше обстеження підтвердило рідкісний вид онкологічного захворювання.

«Після цих висновків, гіматолог Хмельницького сказав, що протоколу лікування на цю хворобу в Україні немає, і сказав що можна спробувати те чи інше лікування, і вони будуть дивитись на реакцію цієї пухлини… Мене, це дуже схвилювало, і ми звернулись до львівського «Охматдиту», і там нам сказали, що не знають як лікувати такий діагноз , що коли вони ознайомляться з ним дадуть відповідь. В нашої сім’ї була паніка, і ми прийняли рішення звернутись за кордон», – пригадує Настя.

 

«В клініку в Іспанії ми передали наші блоки на обстеження… Їхній висновок був ударом – в нас підтвердився гістіоцитоз! Рішення про лікування в цій клініці ми прийняли одразу, не задумуючись, бо за весь період часу від жовтня до травня дитину нічим ніяк не лікували, а тільки обстежували, а в нас ситуація термінова, бо пухлина 10 см і починає проростати в пряму кишку, і водночас гниє куприк», – розповідає мама Карінки.

Родина за допомогою близьких людей і не лише зібрала незначну суму коштів і повезли дитину до Іспанії. Вже на місці лікарі провели нові дослідження і обстеження, які показали, що у дитини все ж саркома – онкологія, яка є не менш небезпечною, але зустрічається частіше і є протоколи її лікування. Та сума рахунку на лікування від цього не стала меншою.

«На жаль, ми не володіємо такими коштами тому вимушені звернутись до небайдужих людей, врятувати життя 6-річній дівчинці», – просить Настя.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

4149 4991 5497 9106 ГРН

4731 1856 2147 0068 ГРН

4731 1856 2144 6860 ЄВРО

4731 1856 2144 6779 ДОЛАР

4149 4993 7175 1361 РУБЛІ

ЧЕРНЯВСЬКА АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА

АБО

МОНОБАНК

5375 4141 2903 4939ГРН

ЧЕРНЯВСЬКА АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА