Дівчинці вже видалили злоякісну пухлину

Вероніка Несен із маленького містечка Гребінка Полтавської області мусить боротися із ембріональною рабдоміосаркомою м’яких тканин.

За понад рік дівчинка пройшла 9 курсів хіміотерапії та кілька курси променевої терапії, була операція із видалення пухлини.

«Післяопераційний стан дівчинки був тяжким, але настрій у Вероніки гарний. Вона так боялася цієї операції, тепер це позаду», – розповідають волонтери, які допомагають родині в боротьбі за дівчинку.

Зараз лікарі призначили дитині додаткові курси хімії, а далі її чекає підтримуюча терапія, яка не дасть хвороби повернутись і тривала реабілітація.

«Потрібно чимало сил, коштів та терпіння. Динаміка її лікування є позитивною, і Вероніка має всі шанси на повне одужання», – додають волонтери.

Але родині, яка вже понад рік оплачує коштовне лікування, все важче зібрати кошти. Мама дівчинки працює оператором на міських очисних спорудах, а тато- командир відділення ДСНС. Вони роблять все можливе, щоб подарувати дитині необхідне лікування і отримати омріяне майбутнє – стати дизайнером.  

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7450 3042 2346

НЕСЕН АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ