Лідер рок-групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук має намір на виборах президента розглядати тих кандидатів, які під час передвиборчої компанії виконають три умови. Вони повинні виступити на теледебатах, назвати імена ключових членів своєї команди в якості майбутніх глав відомств і довести, що виконували свої попередні обіцянки. Про це говориться на його Facebook-сторінці.

"Не планую підтримувати жодного кандидата, але як свідомий громадянин свій вибір обов'язково зроблю. Для того щоб я міг проголосувати за того чи іншого кандидата в президенти, повинні бути виконані три умови", – написав співак.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Так, на думку Вакарчука, кандидат у президенти повинен взяти участь у теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які проходитимуть у прямому ефірі і без наявності суфлера.

Крім того, кандидат у президенти повинен назвати імена членів своєї команди – майбутніх міністрів закордонних справ, оборони, начальника Генштабу Збройних сил, генпрокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки і керівника СБУ.

Третя умова – кандидат у президенти повинен продемонструвати на реальних фактах, як виконував свої обіцянки в минулому.

"Якщо хоча б одне з цих трьох умов не буде виконано, за такого кандидата у президенти голосувати не слід", – заявив співак Вакарчук.

Він запропонував усім виборцям використовувати ці три умови при виборі кандидата в президенти.

"Зробимо свій вибір відповідально!", – підсумував Вакарчук.