У Коломиї на Івано-Франківщині 54-річний чоловік забив до смерті жінку через кілька годин після знайомства.

Поліції пояснив – вбивство скоїв, бо "не зійшлася характерами і сексуальними вподобаннями".

Пара познайомилася на вокзалі. Чоловік запросив нову знайому в гості. Між ними виник конфлікт, в результаті чого чоловік розбив жертві голову. Через деякий час він зрозумів, що жінка мертва. Вбивця виніс оголене тіло і кинув в 100 метрах від місця злочину.

Сусіди викликали поліцію, яка одразу затримала чоловіка. Його можуть ув'язнити на 10 років.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагдати, що раніше повідомлялося про те, що Зборівський районний суд Тернопільської області виніс вирок чоловікові, який убив на першому побаченні жінку. Затриманий проведе за ґратами 12 років. Крім того має відшкодувати 500 тис. грн моральної шкоди дочці загиблої.

Чоловік родом із села Калинівка Зборівського району Тернопільщини. Жінка – із Войславичів Сокальського району Львівської області. Вони познайомилися у соціальній мережі. В серпні торік, коли дружина потрапила до лікарні, чоловік запросив жінку до себе в гості. Майбутня жертва приїхала до нього на таксі о 00:30. Відсвяткувати першу зустріч вирішили на березі ставка. Чоловік вдарив жінку кулаком в обличчя, коли вона запропонувала поїхати до нього додому. У відповідь та почала голосно сваритися і погрожувала викликати поліцію.