15-річна Аліса Онищук, яку згвалтували і вбили,приїхала в Покотилівку Харківської області разом з мамою і молодшою сестричкою Аліною кілька років тому, нібито ховаючись від батька дівчаток.

Про це стверджують місцеві жителі, які зізнаються, що майже нічого не знають про сім'ю.

Кажуть, що вони майже ні з ким не спілкувалися, але ні з ким і не сварилися.

"Наскільки я чула, Віка – мама Аліси – в Покотилівку поїхала від свого чоловіка. У них були якісь проблеми. Що саме сталося у подружжя, я точно не знаю, а чутки передавати недобре. Аліса якось мені сказала, що не хоче, щоб тато знав, де вони живуть", – говорить мешканка Покотилівки Олена.

"Аліса – дуже хороша дівчинка, привітна. Я часто бачила її на лавочці біля їхнього будинку. Вона майже завжди, що називається, "сиділа в телефоні". Але це не дивно. Багато підлітків зараз не випускають мобілки з рук. До речі, я з подивом дізналася, що Алісі вже 15 років. На вигляд їй років 12, як мені здавалося", – написала в соціальних мережах місцева жителька Галина.

Подруга Аліси категорично спростовує, що дівчинка могла вживати алкоголь або наркотики.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"У соціальних мережах я читала, що Аліса нібито наркотики вживала, або спиртним розважалась… Я взагалі не розумію, звідки такі чутки беруться? Тим більше, що пишуть про це люди, які не були знайомими з Алісою. Моя подружка не любила галасливих компаній. Ні спиртного, ні наркотиків вона ніколи не пробувала. Це я точно знаю!"

"Я дружила з нею, – зізналася 15-річна Аня. – Що можу сказати про Алісу? Ми разом вчилися в ліцеї. Вона була завжди дуже старанною. Оцінки були хороші. Любила казку Керролла "Аліса в країні чудес". Говорила, що це твір майже про неї".

Аліса дружила з хлопчиком з Новоселівки. Вони часто зідзвонювалися, цей хлопчик начебто її ровесник, каже дівчинка.