Батько президента Олександр Зеленський емоційно відреагував на критику сина. Чоловік закликав піти та зробити щось, а не лише “дзявкати” в інтернеті всіх тих, кого щось не влаштовує.

Зеленський-старший звернувся до користувачів мережі, які пишуть, скаржаться, обзивають та проклинають його сина – Володимира Зеленського. Він наголосив, що зареєструвався в інстаграмі не для того, щоб вислуховувати незадоволення тих, хто навіть з дивана не підіймаються.

Так якщо вас все не влаштовує, все вам не подобається, йдіть і зробіть краще, а не дзявкайте в інтернеті,– закликав Зеленський-старший.

Батько президента зауважив: упродовж життя йому вдалося досягнути усього, чого він хотів. Зеленський-старший розповів, що чудово закінчив школу, вступив до університету, а згодом влаштувався на роботу.

Він наголосив, що сподівався виключно на себе та досягав усього розумом. Зеленський-старший запевнив: наразі він живе так, як завжди хотів. Усе гаразд.

“І тепер, на старості років не збираюся дискутувати з людьми, які не можуть постаратися ні для себе, ні для своїх дітей, а можуть тільки кидатися на старого”, – наголосив Зеленський-старший.

Недавно в інстаграмі Зеленського-старшого стався конфлікт з Анатолієм Шарієм. Він в агресивній формі звернувся до батька президента та заявив, що його син домігся успіху завдяки людям, який він обдурив.

Зеленський-старший відреагував. Він заявив, що Шарій може тільки огризатися. Батько президента написав Шарію: “відшмагати б тебе як слід, щоб знав, як зі старшими розмовляти. Ось і показав ти всю свою сутність, “борець з диктатором”.

Окрім того, Зеленський-старший нагадав, що усе в житті повертається бумерангом, і Шарій відповість за свої слова.