Через понад рік повномасштабної війни, після російських обстрілів та численних українських жертв деякі громадяни вважають доречним просто неба виконувати російський рок та агресивно огризатися і нецензурно висловлюватися на зауваження щодо порушення українського законодавства. Зокрема, така ситуація трапилася у центрі Львова у п’ятницю, 2 червня.

Ввечері цього дня неповнолітній одесит під гітару виконував пісню Віктора Цоя. На це порушення закону відреагувала народна депутатка Наталія Піпа.

Жінка попросила молодика перестати порушувати закон. Однак він не лише не перестав виконувати російські пісні, а й, покурюючи цигарку, нахабно відповів їй нецензурною лексикою.

Він зазначив, що сам приїхав з Одеси, після чого вивалив уже відомі наративи. Мовляв, в південному місті 99% українців нібито розмовляють російською, тож нічого поганого у цьому не вбачає.

Як виправдання назвав і те, що Одеса сьогодні зазнає більше обстрілів, ніж Львів. Однак яким чином це не призвело до протилежних умовиводів щодо мови, звісно, не розповів. 

Ба більше, молодик намагався звести усе й до абсурду, заявляючи, що і Гітлер колись розмовляв німецькою, однак табу на цю мову сьогодні нема. 

Зрештою Наталія Піпа викликала поліцію, при якій порушник закону вже не був таким сміливим, та написала заяву. 

Я попросила перестати співати і запитала, чи вони знають, що російські пісні заборонені. Вони мене послали. Я сказала, що, якщо вони не розуміють доброї мови, то будемо продовжувати говорити в поліції. Вони ще неповнолітні, а в них психологія, на жаль, радянських людей, 
– зазначила Наталія Піпа. 

Наразі за неперевіреними даними батьки правопорушника відправилися до Львова. Вони мають намір забрати свого сина додому.