Королева Великобританії Єлизавета II відрізняється великою кількістю дивацтв – вона до сих пір приймає ванну з гумовою качечкою, відзначає день народження двічі на рік і може дозволити собі давати ляпаси рідним.

Одного разу свідком такого виховного процесу став всесвітньо відомий співак Елтон Джон, який і розповів про інцидент у своїх мемуарах. Про це передає Page Six.

Під час однієї з вечірок королева Єлизавета II попросила свого племінника віконта Лінлі доглянути за його сестрою леді Сарою Армстронг-Джонс, оскільки та погано себе почувала, але хлопець був у цьому не зацікавлений.

“Коли він [Лінлі] спробував від неї відмахнутися, королева злегка вдарила його по обличчю, примовляючи: “Не (ляпас) сперечайся (ляпас) зі мною (ляпас) я (ляпас) королева!” – розповів Елтон Джон.Королева Єлизавета II помітила, що Елтон Джон стежив за ними, але всього лише підморгнула музиканту та пішла.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що королева Великобританії Єлизавета II має потребу в операції.

Як передає Express, Єлизаветі II потрібна термінова операція, але вона категорично відмовляється лягати під ніж хірурга через тривалу процедуру відновлення.

“Вона не хоче витрачати надто багато часу на реабілітацію після операції. У минулому році на виставці квітів у Челсі королева розмовляла з друзями і сказала, що її дуже турбує праве коліно. І все ж люди її покоління не звикли скаржитися”, – стверджує джерело.