Народний депутат від Опозиційної платформи — За життя Ілля Кива заявив про тиск та булінг з боку журналіста Bihus.info Данила Мокрика, якого він облаяв у кулуарах Верховної Ради. Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Данило Мокрик. Передаємо його слова в оригіналі.

“Забулили Киву! Кива нажалівся Комітету ВР зі свободи слова, що BIHUS.info і я зокрема займаємося його булінгом. І, мовляв, тому він у Верховній Раді на мене лаявся і пропонував здійснити довідкову пенетрацію.

Також сьогодні на засіданні Комітету його голова Нестор Шуфрич розповів про ще одну образу Киви: мовляв, наприкінці 2019 року ми розповіли про діагноз Киви – “черепно-мозкова травма з психопатизацією особистості”.

У відповідь я пояснив Нестору Шуфричу, що цей діагноз Киви опублікований в судовому рішенні, і з ним може ознайомитися кожен. Що цей діагноз став підставою для пом’якшення Киві покарання при визнанні його винним у корупційному злочині.
І що цей діагноз становить суспільний інтерес, бо піднімає питання здатності Киви здійснювати свої депутатські повноваження.
З листа Киви ви також дізнаєтеся, що в нас з ним просто відбулася особиста неприязнь, і що його статус народного депутата “не має жодного значення”.

Хароше засідання Комітету, пізнавальне.

Але, здається, було прийнято досить конструктивне рішення за результатами: ініціювати зміни до законодавства, які дозволять карати народних депутатів за хамство журналістам (заборона брати участь в кількох пленарних засіданнях)”, – написав Мокрик.

Нагадаємо, 4 лютого народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива в кулуарах Верховної Ради, вживаючи нецензурну лексику, вилаяв журналіста проєкту Bihus.info, який поставив питання про відмивання грошей через конвертаційні центри.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.