Депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський запитав у кандидата в мери Києва від “Голосу” Сергія Притули: “Скільки в Києві ліній метро?” Ситуація обернулася гучним скандалом із лайкою в прямому ефірі.

Це сталося проти ночі 23 жовтня у ток-шоу “Право на владу”. Притула відмовився відповідати на запитання Дубінського про метро у Києві, бо “слугу народу” цього вважає “абсолютним мерзенником”.

Олександр Дубінський Дубінський іде на чолі “Слуги народу” до Київоблради: нардеп веде з собою ексколег з “1+1” (який очолив виборчий список кандидатів у депутати Київської обласної ради від “Слуги народу”) запитав у Сергія Притули (який є кандидатом на посаду міського голови Києва від партії “Голос”): “Скільки в Києві ліній метро?”

“Я дозволю собі не відповідати на запитання людини, яку вважаю абсолютним мерзенником. Людини, яка створювала фейки Дубінський сам вигадав фейк про “проституток з Майдану”, – розслідування журналістів під час Революції Гідності, на якій гинули люди. Мені вкрай дивно бачити цього покидька у студії,” – відповів Притула.

“Слуга народу” за словом до кишені також не поліз і відповів не менш жорстко:

“Коли тупа тварина балотується в мери Києва – це прикро, бо кияни цього не заслужили. А ось коли така тупа тварина ще й дозволяє собі когось ображати – це подвійно дивно. Тому що це смішно”.

Далі політики говорили одночасно і мало приємного. У підсумку Притула здивувався, що Дубінському “Коломойський дозволив говорити сьогодні”, а Дубінський зазначив: “Я ж вам не “тикаю”, хоча ви й тварина”.

“Пане Сергію! Пане Олександре! Я вас дуже прошу, ви схаменіться. Це загальнонаціональний канал”, – сказала ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук, припиняючи “дискусію” політиків.

Те, що звіздарів Притула не здатний спілкуватися з політичними опонентами і навіть з виборцями, які його не вилизують, – ми вже знали і побачили особисто, пише Klymenko Тіme .

“Схема одна – кожен раз він з’їжджає на тему майдану, прикриваючись ним як таким собі тотемом.

Але то, що він навіть для проформи на початку свого Спітчу не відповів на просте питання, не сказав, що гілок метро в Києві три, – змушує нас замислитися, що ми вкрай йому підлестили, коли сказали, що він розумніший Вакарчука.

ps: згадалося словосполучення “тотемна тварина” 🤦 “, – відзначили журналісти.