Юлія Тимошенко особисто звернулася до Офісу президента з пропозицією призначити її на посаду глави ТКГ по Донбасу замість Кучми.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко звернулася до офісу президента з пропозицією призначити її на посаду глави Тристоронньої контактної групи по переговорах по Донбасу замість Леоніда Кучми.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив український журналіст Сергій Гармаш, який входить до складу ТКГ від України.

Він отримав інформацію про пропозицію Тимошенко від глави Офісу президента Андрія Єрмака, який розповів про звернення лідера “Батьківщини” до нього 2 тижні тому.

За словами Єрмака Тимошенко заявила, що у неї є план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, до якого вона підключить всі свої дипломатичні зв’язки в Росії та на Заході. Однак згодом Тимошенко пропала, так плану і не представивши.

“І на десерт. Єрмак розповів, як два тижні тому до нього приходила Юлія Володимирівна. З пропозицією зробити її главою делегації замість Кучми. Сказала, що в неї є план і вона підключить всі свої дипломатичні зв’язки, і в Росії і на Заході. А потім пропала, так плану і не представивши …

Зате сьогодні Юлія Тимошенко ініціювала створення спеціальної парламентської місії по відновленню миру в Україні і повернення тимчасово окупованих територій. Схоже тема “встановлення миру” після 8 днів без жертв на фронті стає мейнстрімом … “, – зазначив Гармаш на своїй сторінці в соцмережі.