Український школяр наклав на себе руки в Китаї через цькування з боку вчителя

Про несамовитий випадок розповів в своєму Фейсбук журналіст Володимир Бойко. Він опублікував лист матері 13-річного українця Олени Артеменко. Вона розповіла, що її син – Іван Лю з українсько-китайської сім’ї – навчався в Шанхаї, але в якийсь момент зважився на страшний крок і наклав на себе руки.

Жінка стверджує, що її сина довели до такого стану постійні знущання шкільного вчителя. Зрештою хлопчик вистрибнув з вікна своєї квартири на 13 поверсі. На його руці виявили напис «жертва шанхайського освіти». За словами Олени, місцева поліція не стала брати до уваги ці факти і відмовляється проводити справедливе розслідування.

«Педагог з середньої школи району Пудун міста Шанхай учитель Чжан методично знущався над Іваном Лю, страждали і інші учні. Рік тому дівчинка з паралельного класу вистрибнула з шкільного вікна через неодноразові принижень. Педагог Чжан міг вибити стілець з-під учня Івана Лю, неодноразово бив підлітка, штовхав його рюкзак, а в квітні 2019 навіть душив хлопчика. Батьки зафіксували факт нанесення дитині тілесних ушкоджень, залучили до конфлікту директора школи. На зустрічі він пообіцяв, що забезпечить безпеку хлопчика, перевівши його в інший клас, і сам особисто гарантує, що з Іваном Лю нічого не трапиться», – йдеться в повідомленні.

Мама хлопчика розповіла, що їхній родині погодилися видати свідоцтво про смерть сина лише за умови, що вони відмовляються від претензій до представників системи освіти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підліток наклав на себе руки під час шкільної лінійки в Зеленограді. 2 вересня школяр наклав на себе руки під час святкової лінійки в Зеленограді. Хлопчику приблизно 12 років.