В Івано-Франківській області сталося резонансне вбивство студентки іноземного походження. Спершу її друзі заявили про зникнення дівчини. Правоохоронці розгорнули пошуки й знайшли її тіло. У причетності до вбивства підозрюють її хлопця-туркмена, передає Корупція. Інфо

Популярне: Він його зрівняв з землею… Саакашвілі ТАКЕ повідомив про Порошенка, що вуха в’януть, цього ніхто від нього не очікував

В Івано-Франківську шукали безвісти зниклу болгарку – студентку місцевого медичного університету. Тіло студентки Дішлі Еля Зіа, яку шукали майже два тижні, знайшли на дні озера у валізі.

Її коханий – одногрупник, громадянин Туркменістану – увесь цей час переконував поліцію, що вдома вони посварилися і дівчина тихо пішла геть. Однак студентку знайшли мертвою. Поліція підозрює у вбивстві одногрупника.

Експертиза встановила, що перед смертю дівчину сильно побили, причому не руками. Врешті решт завдали їй серйозної травми голови. Про місцеперебування її тіла та речей правоохоронцям розповів чоловік, що проживає поблизу озера, де знайшли Дішлі. Він за версією слідства допомагав убивці замести сліди.