У Києві на Воздухохофлотском проспекті побита жінка вистрибнула з вікна. Це сталося сьогодні, 10 лютого.Тіло в крові лежало на клумбі поряд з будинком №48/2.

Виклик на лінії екстрених служб надійшов близько 11:30.

За попередньою інформацією, жінка вистрибнула з вікна третього поверху. Прибулим на місце медикам залишалося лише констатувати смерть. На тілі були явні ознаки насильства: синці на обличчі, руках, ногах і тулубі. Але померла вона від удару об землю.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Правоохоронці встановили особу загиблої. Нею виявилась жінка, 1981 року народження, раніше судима за розповсюдження наркотиків.

Попередньо, вона жила в тій квартирі, з вікна якої вистрибнула. Один з очевидців повідомив, що близько 11:00 бачив, як загибла в трусах і светрі сиділа на підвіконні, звісивши ноги на вулицю. На вікні залишилися сліди крові. За словами власника квартири, він здавав житло кільком людям, але загиблу бачив в перший раз. Сусіди розповіли правоохоронцям, що у квартирі був «притон», вони часто скаржилися на шум і «п’яні розбірки».

За яких обставин стався інцидент, невідомо. Але співробітники поліції стверджують, що вікно, з якого випала загибла, хтось зачинив на клямку. Але по їх прибуттю всередині нікого не виявилося. На місці працювали патрульні, слідчо-оперативна група та медики. Деталі того, що сталося, встановлюються.