Поліція вже відсторонила своїх колег від посади і почала службове розслідування.

Група поліцейських в Одесі під час обшуку обікрала підприємство, де працюють незрячі. Обшук, під час якого поліцейські вкрали з підприємства інструменти і їжу, стався ще 20 січня, їхню поведінку зафіксувала камера відеоспостереження. Однак публічно про це стало відомо 12 лютого.

20 січня 2020 року слідча Київського відділу поліції Одеси Вікторія Соколюк за погодженням з прокурором місцевої прокуратури №4 Олександром Гольбартом і групою інших поліцейських прийшли з обшуком на підприємство «ДЕС-ГРУП», яке спеціалізується на виготовленні охоронних пломб. На цьому підприємстві, зокрема, працюють незрячі люди.

Під час обшуків поліцейські вкрали скотч, кусачки, набір шестигранників, а також печиво. Як свідчать діалоги поліцейських на відео, вкрасти колонку та чайник вони відмовились.

Одеська поліція підтвердила, що люди, зафіксовані на відео, справді є поліцейськими.

«Мережею інтернет розповсюджується відео, на якому зафіксовано осіб, які під час обшуку у приміщенні одного з одеських підприємств розкладають по кишенях чужі речі, коментуючи свої дії нецензурними словами. […] На даний час усі учасники події встановлені. Вони дійсно є працівниками поліції», – сказано в повідомленні.

Зараз за цим фактом призначено службове розслідування, матеріали якого будуть передані до Державного бюро розслідувань для надання правової оцінки. Крім того, на період проведення перевірки поліцейських відсторонили від виконання службових обов’язків.