Олег Ляшко залишився незадоволеним результатом зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна. На думку лідера Радикальної партії, риторика американського президента була занадто дружньою щодо лідера країни-агресора, який розв'язав війну в Україні.

"Трамп в Гельсінкі дуже розчарував! Виправдання російської агресії, ігнорування теми Криму, політв'язнів, дифірамби тирану – все це дуже не варте статусу американського президента", – написав на своїй сторінці в Facebook Олег Ляшко.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Народний депутат в черговий раз підкреслив, що українцям не варто сподіватися на підтримку західних партнерів.

"Результати зустрічі Трампа-Путіна в черговий раз доводять очевидну істину, яку я постійно намагаюся донести: нам, українцям, ні на кого покладатися, крім як на самих себе. Наша велика нація і наша країна не повинна бути заручницею змов великих держав (як це було в ХХ столітті), які без нас розмінюють і вирішують нашу долю", – зазначив Ляшко.

Лідер РПЛ пропонує розвивати власну економіку і ставати важливим гравцем на міжнародній арені, а не чекати на чиєїсь допомоги.

"Нам потрібно бути неймовірно сильними, щоб протистояти змові і вижити! Ключ до нашого успіху і перемоги – сильна національна економіка і гідний рівень життя людей. За це і борюся!", – підкреслив політик.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що Україна має право почати процес відновлення ядерної зброї, бо держави-підписанти Будапештського меморандуму не виконують свою частину угоди, зокрема, дані нам гарантії безпеки.