таксист

Патрульним поліцейським про підозрілого таксиста повідомили пильні львів’яни: сказали, що бачили підозрілого водія, котрий сідав за кермо Nissan Primera, будучи добряче напідпитку. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова.

Екіпаж поліцейських помітив цей автомобіль на вулиці Промисловій. На автомобілі – вказівник однієї із львівських фірм таксі.

Машину зупинили, водій на ногах тримався, але видно було, що він добряче хильнув зайвого. Такими ж були і два пасажири в автівці. До речі, водій теж намагався пересісти на пасажирське сидіння, та не встиг.

Виявилося, що з 2013 року цей горе-таксист уже сім разів притягався до відповідальності за водіння у нетверезому стані. У 2015 році його таки побавили водійських прав. Однак це не зупинило чоловіка і він спокійно роз’їжджав по місту із їх ксерокопією.

Від перевірки на стан алкогольного сп‘яніння він відмовився, однак виписаний на нього протокол підписав і визнав правопорушення. У фірмі таксі підтвердили, що це їхній працівник, однак того дня він наче не мав перебувати на роботі. Транспортний засіб забрав батько водія.