Шевченківський суд визнав колишню суддю Печерського районного суду Києва Оксану Царевич невинною у справі про незаконне позбавлення водійських прав активістів Автомайдану.

Про це повідомила прес-служба прокуратури в Facebook.

Прокуратура вирішила оскаржити це рішення, оскільки, на думку представників сторони обвинувачення, суду було приведено достатньо доказів вчинення суддею кримінального злочину.

«Окреме” дякую “від мене прокуратурі, яка наробила купу процесуальних помилок, тому частину доказів суд не взяв до уваги, оскільки вони неприпустимі і неналежні», – прокоментувала рішення суду Оксана Коваленко, яка мала статус потерпілої в справі.У коментарях користувачі соцмережі назвали рішення суду «жестю», але відзначили, що подібне рішення було очікуваним.

Суддя була однією з тих служителів Феміди, які виносили завідомо неправомірні рішення щодо активістів Автомадану, які протестували в Межигір’ї в кінці грудня 2013 року. А в лютому 2015 року Суддя не побачила ознак злочину в словах і діях екс- «регіонала» Олександра Єфремова.

11 березня 2015 року Вінницький міський суд обрав для Царевич запобіжний захід у вигляді особистих зобов’язань терміном на 2 місяці з необхідністю носити електронний браслет.

У березні 2015 року Рада санкціонувала арешт судді, а 29 вересня 2016 року п’ятий президент Петро Порошенко звільнив Царевич за порушення присяги.