Стан першої леді України Олени Зеленської, котра захворіла коронавірусом нового типу, почав покращуватися. Однак дружина президента все ще перебуває в лікарні.

Дружина українського президента Олена Зеленська, яка була інфікована коронавірусом нового типу, йде на поправку.

Про зміну в стані першої леді 30 червня повідомила прес-служба Офісу президента України.

Було відзначено, що через коронавірус у дружини президента розвинулася двостороння полісегментарна пневмонія. Через це першу леді терміново госпіталізували 18 червня.

Зараз, за ​​даними ОП, стан Зеленської почав покращуватися і вона відчуває себе краще. “Поступово одужує”, – розповіли в Офісі. Вони також додали, що поки перша леді буде знаходитися в лікарні, так як триває її антибактеріальна терапія.

Дружина президента залишається в ізоляції і під наглядом лікарів. Варто зазначити, що про діагноз COVID-19 у Зеленської стало відомо 12 червня. Про це вона повідомила публічно через соцмережу Instagram.

Спочатку у дружини президента майже не було симптомів і вона перебувала на ізоляції вдома. Однак через тиждень її стан різко погіршився, знадобилася госпіталізація.

Варто зазначити, що у президента Зеленського COVID-19 виявлено не було, як і у дітей. Проте, глава держави був переведений на особливий режим роботи.