У Грузії затримали українського режисера Сергія Лозницю. Це відбулося в аеропорті міста Тбілісі.

Про це повідомляє народний депутат Семена Семенченка у  своєму Facebook.

“Сьогодні питання “чого приперся” задали вже двом українськими режисерам. Візит Медведчука і зрадницька поведінка українських чиновників по відношенню до своїх громадян дають свої результати”, – заявив Семенченко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Режисер приїхав на 19-й кінофестиваль Тбілісі на кінопрем'єру фільму "Донбас". Місцеві ЗМІ Грузії писали, що грузинські прикордонники затримали режисера фільму "Донбас". У спецкімнаті Міжнародного аеропорту Тбілісі режисерові Сергію Лозниці влаштували серію допитів. Українському режисеру навіть не повідомили, хто його допитував. Після цього Сергія все ж відпустили, однак затримали іншого українського режисера. Його протримали три години в окремій кімнаті.

Раніше суд у Тбілісі залишив взяв під варту шістьох затриманих українців та одного грузина. Про це повідомив народний депутат Семен Семенченко з Грузії, зазначивши, що "політична доцільність торжествує". Він зазначив, що таке рішення суду адвокати будуть оскаржувати. Також, за словами Семенченка, у затриманих ніхто не брав відбитків пальців.