Заснована в 1995 році компанія Норфін зарекомендувала себе як надійний виробник якісного та комфортного одягу для мисливців, рибалок та просто шанувальників активного відпочинку. Спочатку це було невеличке підприємство на території Латвії, яке орієнтувалося на Прибалтійський ринок, але згодом географія продажів значно розширилась, зокрема на країни Скандинавії, Росію, Україну та багато інших держав. А в 2016 році компанія зробила справжній прорив, підкоривши американський ринок, що під силу далеко не кожному підприємству.

Сьогодні продукція Норфін це модний і впізнаваний бренд, який час від часу з’являється на обкладинках модних журналів і якому віддають перевагу чимало відомих особистостей. Його перевагами є не тільки висока якість і оригінальний дизайн, але й демократична ціна.

В чому унікальність продукції Norfin

Займаючись розробкою та створенням своєї продукції, в компанії аналізують потреби покупців, їх вподобання, використовують сучасні методи, а також приймають безпосередню участь у розробці унікальних технологій. Серед них вагоме місце займають такі, як:

 1. Windproof
 2. Thermo Guard

В першому випадку мова йде про унікальний, інноваційний «дихаючий» матеріал, який відмінно захищає від різних опадів та вітру. Разом з цим тіло не пітніє та відбувається відвід вологи. А Windproof це надсучасний утеплювач, основу якого складають волокна поліестера.

Які основні переваги продукції Норфін

Серед чисельних переваг продукції, яка випускається під брендом Norfin основними головними є такі:

 • Висока якість, яка повністю відповідає всім європейським і міжнародним стандартам.
 • Широка палітра кольорів і стильний дизайн.
 • Максимальний комфорт за будь-яких погодних умов.
 • Функціональність. Цей аспект полягає у використанні у всіх моделях об’ємних карманів різних розмірів для зберігання різних речей, мобільного телефону і документів. Також передбачені різни манжеті, пояс, карабіни тощо.
 • Безпечність. Цій характеристиці одягу, взуття та іншої продукції, яку виробляє компанія Норфін приділяється чи не найбільша увага. Тому всі товари повністю відповідають екологічним нормам, є безпечними і не викликають алергічних реакцій.
 • Широкий модельний ряд. Асортимент продукції Норфін не обмежується виключно одягом та взуттям. Лінійка компанії включає в себе різні аксесуари, окуляри, термобілизну, флісовий одяг, шкарпетки, рюкзаки, сорочки, плащі, різноманітне спорядження для туризму та багато іншої продукції (в залежності від сезону).

Окремої уваги заслуговує взуття Норфін. Справа в тому, що у всіх моделях використовується гумова підошва з глибоким і одночасно високим протектором. Завдяки цьому людина почуває себе максимально впевнено навіть на слизькій поверхні. Верхня частина є багатошаровою, що забезпечує комфорт ніг при температурі до -30 градусів. При цьому, використовуваний матеріал дозволяє їм вільно дихати та відводить вологу.

Де в України можна придбати фірмову продукцію Норфін

Найбільший асортимент продукції представлено на офіційному сайті norfin.com.ua. Товари розподілені по категоріям, тому кожен може швидко знайти той товар, який його найбільше цікавить. До переваг офіційного можна віднести:

 • Виключно оригінальна продукція.
 • Швидка доставка. В залежності від регіону доставка займає не більше двох-трьох днів.
 • Можливість отримати кваліфіковану консультацію. Менеджери-консультанти надають вичерпні відповіді на всі питання стосовно товарів, їх розмірів тощо.
 • У клієнтів є можливість провести обмін речі, у випадку, якщо не підійшов розмір або і зовсім повернути її та отримати назад кошти (у встановленому законодавством України порядку).
 • Регулярні акції та інші цікаві пропозиції.

Сьогодні можна сміливо стверджувати, що Норфін – це якість перевірена часом.