616397_1334711

Кабінет міністрів України затвердив нову форму для українських поліцейських.

Для презентації нової форми міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запросив на засідання уряду кількох поліцейських, передає Корупція.Інфо.

Сьогодні ми затверджуємо однострій поліцейських, — анонсував він.

Міністр пожартував, що хто не так добре розуміє українську мову, як і він, то однострій — це форма для поліцейських.

Зокрема, було представлено повсякденну форму для поліцейських-чоловіків та поліцейських-жінок, також презентували форму для майбутнніх українських "шерифів".

Представляючи зимову та літню форму для шерифів, Аваков попросив одного з патрульних роздягтись, сміючись, що жарти про "штани, які елегантно перетворюються у шорти" всі й так знають.

Аваков нагадав, що 7 листопада, "в червоний день календаря", в Україні зникне радянська міліція і з'явиться лише українська поліція.

Коли після 7 листопада ви зустрінете на вулиці когось у міліцейській формі, для вас це повинно бути індикатором, що цей правоохоронець ще не перейшов до поліції, тобто він ще не пройшов тестування і його структура ще не провела реформу, — уточнив Арсен Аваков.

Він також пояснив, чому так багато уваги приділяє новій формі поліцейських — "бо це візуальне підтвердження ходу реформ".

Міністр також похвалився, що форма українських поліцейських буде в 4 рази дешевшою від форми їхніх європейських колег, проте її ціну на прохання прем'єра Яценюка так і не назвав.

Наступного року, коли ми вже перевдягнемо всіх 150 тисяч осіб, це коштуватиме 890-900 мільйонів, а, може, й менше — це вже визначать тендери, – зазначив міністр.

616397_1334712