Прем’єр Володимир Гройсман вважає, що вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває довіру до антикорупційної інфраструктури.

Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу «ВІТА», – повідомляє прес-служба уряду.

За словами Гройсмана, уряд зробив немало, аби суттєво звузити саму природу корупції – шляхом запровадження прозорої системи повернення ПДВ, запровадження механізмів децентралізації, широкого використання системи ProZORRO.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Ми вбиваємо схеми на митниці, проводимо реформу державної служби. Зараз важливо аби запрацював Антикорупційний суд, були реальні вироки. Але я проти вибіркового правосуддя. Я проти того, коли не карають за злочин, а визначають жертву, потім придумують злочин. Ця показуха підриває довіру до всієї системи. Важливо, аби антикорупційна інфраструктура почала працювати і повертати довіру громадян», – сказав він. 

Така заява обурила Українців, які зазначили, що корупція повинна бути знищенна на найвищому політичному рівні, а те що дійсно вони дійсно приховують , честі ні для прем'єра ні для Президента і його команди не зроблять

В свою чергу політичний консультант Катерина Одарченко, прошлась по Гройсману і по питаннях корупції і по питаннях бюджету!

«Гройсман розпочав «бордову» кампанію про бюджет на 2019 рік. Серед всього,  він відзначив збільшення фінансування на дороги», — розповідає експерт. Проте існує певна маніпуляція, переконана Катерина Одарченко.

«Довго тривали перемовини з мажоритарниками стосовно виділення цільових коштів на їхні округи. Мабуть, це через те, що Президенту треба буде здійснювати адміністративний вплив в областях.», — зауважує експерт.

Політичний консультант зізнається, що сумнівається у тому, що Володимир Гройсман візьме участь у президентських перегонах.

«Якщо були б ризики, то Гройсман не починав би свою велику кампанію. З іншого боку, я не вірю, що нинішнього прем’єра вийде відділитися від АП», — наголошує експерт.

До того ж, Катерина Одарченко певна, що у прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не вистачить ресурсів та зв’язків, аби бути самостійним кандидатом на президентських виборах.

«У нього нема великих ресурсів та зв’язків, щоб бути нетехнічним кандидатом. Припускаю, що буде велика гра, до якої, мабуть, долучиться Зеленський, щоб розпорошувати голоси лідерів рейтингів», — зазначає  політичний консультант.

Крім цього, політичний консультант говорить і про певні фінансові домовленості і корупційні схеми, відкати між представниками різних політичних сил.