1354386_1380573

Новим керівником Головного управління Державної міграційної служби (ДМС) України у Львівській області 8 червня призначений 27-річний Володимир Бабунич. Наказ про його призначення у свій останній робочий день підписав уже звільнений президентом з посади голова ДМС України Сергій Радутний.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Zaxid.Нет

Нового керівника ГУ ДМС України у Львівській області Володимира Бабунича у статусі «тимчасового виконувача обов’язків» же представили трудового колективу, повідомляє прес-служба відомства. За останній рік це уже шоста зміна керівника ДМС Львівщини.

У біографічній довідці нового керівника ДМС Львівщини вказано, що його стаж державної служби складає менше трьох років і він був здобутий у 2009-2012 рр. на посаді секретаря судових засідань Личаківського районного суду Львова. У структурі ДМС Володимир Бабунич пропрацював менше чотирьох місяців у 2014 році –  три місяці у якості головного спеціаліста одного із відділів і місяць – як завідувач сектору по роботі з біженцями.

1354386_1380572

В грудні минулого року Володимир Бабунич звільнився з ДМС Львівщини і перейшов на роботу юристом у ТОВ «Петро Карбо Хем», яке займається вантажними залізничними перевезеннями і належить його батькові. Раніше у 2012-2014 рр. Володимир Бабунич уже працював тут юристом.

До речі, перед поверненням на батьківську фірму Володимир Бабунич намагався знайти роботу юриста у Львові із зарплатою «від 10 тис. грн.»  і навіть був готовий до переїзду до Києва, однак безуспішно.

1354386_1380574

Судячи з його резюме, опублікованому на Work.ua, Володимир Бабунич вважає себе «цілеспрямованим, наполегливим та амбітним, здатним оперативно розібратись у будь-якій сфері законодавства». Поза юриспруденцією Бабунич, схоже, цікавиться фотографією – організовує майстер-класи для фотографів і працював фотографом у глянцевому журналі Double Vision.

На особистій сторінці у Facebook Володимир Бабунич також публікує переважно фотопортрети дівчат-моделей, а також власні фото, де моделлю виступає уже він сам.

1354386_1380573

 

Володимир Бабунич

Призначенням на посаду керівника ГУ ДМС України у Львівській області Володимир Бабунич, очевидно, зобов’язаний давнім приятельським зв’язкам його батька Миколи Бабунича з головою ДМС України Сергієм Радутним, вважає джерело ZAXID.NET у центральному апараті ДМС України. Причому ці стосунки настільки тісні, що Радутний підписав наказ про призначення Бабунича-молодшого уже фактично після свого звільнення.

Всі попередники Бабунича на посаді керівника ГУ ДМС України у Львівській області також перебували у статусі «т.в.о.», оскільки формально відомство досі очолює Ярослав Скиба, який ще у травні 2014 року був поновлений на цій посаді через суд. Однак тоді Скибу відразу ж відсторонили від посади для проведення перевірки, яка формально триває уже більше року.