Український телеканал "Інтер", який в новорічну ніч-2018 влаштував вогник з російськими зірками і українськими артистами – "перебіжчиками", на Різдво знову відзначився аналогічним концертом, передає Корупція.Інфо

 

Скандальний український телеканал "Інтер", який організував українцям у новорічну ніч "вогник" з опальними виконавцями, влаштував Різдво із зіркою російської естради. У неділю ввечері, 7 січня, в ефірі телеканалу транслювали програму "Різдвяні зустрічі з Аллою Пугачовою". Про це свідчать записи на сайті телеканалу. 

На шоу російської співачки були запрошені опальні українські виконавці, які регулярно виступають в країні-агресорі. Зокрема, на "Інтері" можна було побачити Ані Лорак, Світлану Лободу, Таїсію Повалій та інших. 

"Софія Ротару, Філіп Кіркоров, Крістіна Орбакайте, Борис Моїсеєв, Микола Басков, Максим Галкін, Олександр Буйнов, Микола Носков, Таїсія Повалій, Ірина Білик, Андрій Данилко, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, Джамала, Потап і Настя Каменських, групи "Океан Ельзи", "ВВ" – саме в такій зірковій компанії "Різдвяні зустрічі" відзначать свій ювілей. Адже в цьому році програмі виповниться 20 років!" – повідомили на сайті телеканалу.

Українських користувачів розлютили такі "танці на кістках". "Мерщій в окопи, рванина!", "А хтось на Донбасі вас захищає", "Ганьба!" – пишуть вони.

 

 

 

 

Популярне: Пані Супрун як прокоментуєте? Медсестра кинула спливати кров’ю дитину, порвавши вени