Черговий виступ "Кварталу 95" не обійшовся без політичних жартів. Так, 9 жовтня 2018 року на фан каналі  "Кварталу 95" у Youtube з'явився фрагмент виступу, де коміки перенеслися у кабінет президента України Петра Порошенка.

Ситуація припала на Новий рік, "коли Порошенко і Гройсман зустрілися у кабінеті президента після легалізації Рошенівських кексиків з марихуаною". На політичній зустрічі обговорювалися важливі питання та реформи за якими живе український народ.

Шоумени перенесли глядачів у Україну "під кайфом" і яскраво продемонстрували "обдовбаних Порошенка і Гройсмана".

"Всі українці – щасливі!"- заявив Гройсман. Попри те, що опалення то включають то виключають, а пенсії підняли всього на 13 гривень і в країні та економіці "повна ж*па".

Порошенко у свою чергу зазначив, що "виконав все, що обіцяв, лише не продав Рошен ". Також президент заявив, що "цей рік був дуже важким" для політиків,"а як вже ви вижили (українці) я взагалі в шоці!"

"Квартал 95" не обійшов своєю увагою й інших політичних діячів, у номері з'явилися Віталій Кличко, Андрій Парубій та "заїхала на каблуках" Юлія Тимошенко.

Не втримались актори та уявили, "що ж буде, як Володимир Зеленський візьме та й стане президентом України". Такі слова викликали бурхливу реакцію глядачів, що підтримали своїх кумирів оплесками.

"Зеленський тоді ж зможе заборонити Рошен!" – сказала Юлія Тимошенко, натякнувши на заборону скандального серіалу "Свати".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Парубій у виконанні Олександра Пікалова, повідомив, що ж твориться у Верховній Раді під дією "чарівних кексиків".

"Найбільше, Надьку торкнуло! Савченко! Вона до Ради гола прийшла, але взута" – розповів Парубій.

Також у номері з'явився одіозний грузин Міхеіл Саакашвілі та телефоном поговорили з президентом-втікачем Віктором Януковичем.