Депутатка від «ЄС» Софія Федина записала нове відеозвернення, де прокоментувала свій скандальний стрім та знову звернулася до Президента Зеленського.

Відповідне відео з’явилося на «Ютубі».

Депутатка наголосила: після усіх погроз вирішила теж прокоментувати ситуацію із суботнім стрімом.

«Був емоційний стрім, але інакшим не міг бути. Це не лише підсумок ситуації, яка склалася у цей день у Золотому, а підсумок багатьох тенденцій, які зараз спостерігають у нашій державі, – зазначила вона. – Головне завдання цього стріму було досягнуто: нас таки почули і почали реагувати».

Також Федина зазначила, що «ніхто не має права хамити і ображати воїнів-захисників, тим більше людина, яка не служила і не воювала і чотири рази ухилилася від повістки».

Також депутатка пожалілась, що після цього стріму на неї «налетіло багато московських ботів і два основних путінських підгавкувачі».

«Я дуже хочу, щоб Президент Зеленський на своїй шкірі відчув усі прольоти, – уточнила вона. – І те, що ми з Марусею сказали, це те, що може чекати Президента та його команду, якщо вони не візьмуться за розум», – виправдалась Федина.

«Я відповідаю за свої слова. Мені дико болить. Виявляється, я основний ворог. Пане Президенте, включайте мозок. Інакше, реакція буде бурхлива. У вас ще є шанс», – резюмувала депутатка.

Цей ролик швидко поширили в Мережі і українці все рівно обурені поведінкою соратниці Порошенка і засипають її не найприємнішими словами.