яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що оборонна зброя зі США допомогла б Україні зупинити агресію Росії.

Яценюк привітав рішення уряду США направити до України військових для проведення тренувальної місії бійців української Нацгвардії, а також надати технічну допомогу у вигляді електронного оснащення.

«Але нам потрібно більше, насамперед – оборонна зброя, щоб зупинити Росію», – наголосив він.

Яценюк нагадав, що Росія постачає терористам сотні танків і гармат, сучасну артилерію, навіть SA-11, SA-15 та SA-22.

«Понад 10 тисяч російських військових перебувають на території України. І 30 тисяч очолюваних Росією терористів, тренованих російською ФСБ та російською армією», – додав прем’єр.

Яценюк наголосив, що президент РФ Володимир Путін «бореться не тільки з Україною – він бореться з усім вільним світом».

«Потрібно усвідомити, що Росія становить загрозу для США, ЄС та світового порядку», – сказав він.

При цьому прем’єр зазначив, що єдине рішення для деескалації ситуації, яке є сьогодні, що на порядку денному, – це Мінські домовленості.

«Але щоб зробити це рішення реальним і щоб виконати Мінські домовленості, ми повинні підкріпити дипломатичні зусилля сильною українською армією», – сказав Яценюк. Також він додав, що США повинні захистити світ і підтримати Україну.

Прем'єр наголосив на необхідності збереження єдності між ЄС та США і «діяти сміливо, мудро та спільно проти російської агресії».

«Вільний світ має зупинити російську агресію і змусити Росію заплатити ціну та дотримуватися міжнародного права», – сказав прем’єр.

Джерело: Корупція.Інфо