Майже кожна людина хоч раз хотіла б дізнатися, що чекає її в майбутньому. Українці не є винятком, оскільки вони перебувають у нестабільній ситуації, в якій не можна бути впевненим у завтрашньому дні. 

Щоб відшукати надію та впевненість, люди вивчають пророцтва про Україну на 2019 рік. Дехто вважає, що вони дозволять підготуватися до тяжких часів чи дізнатися, коли нарешті припиняться бойові дії та налагодиться життя українців.

Прогнози про майбутнє України від Влада Роса та Валерія Мостовиченка дуже схожі. Вони розповідають про те, що на державу чекає дійсно велике майбутнє. Але треба пройти чимало випробовувань та вирішити купу проблем. 

Тільки по завершенню довгого та тяжкого шляху держава по-справжньому розквітне. Довгий час йтиме боротьба за східні території держави. Але все завершиться тим, що попри серйозні вагання, жителі Донбасу захочуть залишитися у складі України. Але Крим не повернеться до складу України, він швидше стане частиною Туреччини. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Не треба постійно намагатися повернути півострів, державі варто приділити увагу тим територіям, що залишилися та розвиватися без Криму. 

Ясновидці впевнені, що після цього усі основні сфери держави нарешті стабілізуються та почнуть потроху розвиватися. 

Обов’язково зміниться влада, державою будуть керувати зовсім нові люди, з іншими принципами, ідеями та бажаннями. Більше не буде корупційних проявів. З часом країна вийде на новий технологічний та торговий рівень, що дозволить їй спокійно почувати себе на світовій політичній та економічній арені.

 

Джерело