Пошуково-рятувальні роботи з пошуку загиблих і постраждалих в результаті обвалу житлового будинку в Дрогобичі Львівської області завершені.

За даними рятувальників, розбирання завалу триває.

“Пошуково-рятувальні роботи завершені. За оперативною інформацією під завалами людей немає. Роботи з розбирання завалу тривають”, – уточнили в ДСНС.

На базі загальноосвітньої школи №16 розгорнуть евакуаційний пункт для постраждалих мешканців будинку і в готелі Тустань підготували 14 двомісних номерів для тимчасового розміщення відселених жителів. На даний момент там розмістили вісім осіб.

Нагадаємо, в ніч на 28 серпня обрушилася стіна житлового будинку на вулиці Грушевського в Дрогобичі. В результаті сталося руйнування під’їзду з першого по четвертий поверх.

Влада міста розпорядилася відселити всіх мешканців будинку.

За завалами знайшли тіла восьми осіб. Рятувальники дістали з-під завалів тіла вісьмох людей. Серед загиблих 4-річний хлопчик, 20-річна дівчина, чотири жінки віком 44, 64, 79 та 80 років, а також двоє чоловіків віком 42 та 62 роки.

Попередньою причиною обвалу частини будинку вважали вибух газу. Однак, згодом виявилось, що обвал будинку не пов’язаний із вибухом газу.