даі

Співробітник управління ДАІ в Одеській області Анатолій Чабан пропонував активістам 500 тис. гривень за відео, де правоохоронці беруть хабарі на посаді під Любашівкою. Про це редакції 368.media повідомив член «Дорожнього контролю України» Дмитро Кравчук.

На підтвердження своїх слів вони надали відеозапис інциденту. За словами активістам, їм вдалося зняти, як деякі співробітники екіпажу ДАІ беруть у водіїв хабара. Відразу після цього на них вийшов один з інспекторів, який просив вирішити питання полюбовно, обмінявши відео на якусь суму грошей. Розмова проходила вночі на літньому майданчику одного з кафе. Новину передає Корупція.інфо

«Чоловік представився інспектором Анатолієм Чабаном і сказав, що готовий придбати відео, де даішники беруть хабарі. Ми, заради інтересу, «заламали» ціну в мільйон гривень, однак він почав торгуватися », – пояснив Кравчук.


На відеозаписі чутно, як інспектор каже, що навіть якщо дану інформацію опублікують, він все одно зможе уникнути відповідальності.

«Піду на лікарняний, зроблю «інваліда», піду на пенсію. Мені це до п..ди », – сказав правоохоронець.


За словами активістів, Чабан домовився купити відеозапис за 500 тис. гривень. Громадські діячі відразу ж звернулися в УВБ, щоб зловити хабарників на гарячому, але в останній момент вони відмовилися від зустрічі. Тим не менш, відеозапис вже передано міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

Нагадаємо, раніше співробітники ДАІ вимагали хабарі у водіїв на посту №2 в Алтестове.