Не стало видатного українського політичного діяча Віктора Мусіяки.

У понеділок, 22 липня, у віці 73 років помер відомий український юрист і політичний діяч Віктор Мусіяка. 

Про це йдеться у повідомленні на його сторінці у Facebook. «Сьогодні о 7-й ранку від нас пішов Віктор Лаврентійович Мусіяка», – йдеться у повідомленні.

Про це повідомляє  LB.ua.

За даними видання, причиною смерті громадського діяча став інфаркт.

Довідка: Віктор Лаврентійович Мусіяка народився 28 червня 1946 на Миколаївщині. Був відомим українським політиком, один з авторів тексту Конституції України, колишній лідер партії "Вперед, Україно!". Професор Києво-Могилянської академії.

1973 року закінчив Харківський юридичний інститут, там же почав викладацьку діяльність. Від 1983 до 1996 року був завідувачем кафедри цивільного права, проректором Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Протягом 2000-2002 років завідував кафедрою галузевих юридичних наук юридичного факультету Національного університету "Києво-Могилянська академія".

1994 року починає політичну діяльність. Народний депутат України 2-го скликання від квітня 1994 до квітня 1998 року. Від листопада 1995 року до червня 1996 був постійним представником Президента України у Верховній Раді України.

На виборах 2002 року знову потрапив до Верховної Ради за списками блоку "Наша Україна", в який входила і очолювана ним партія "Вперед, Україно!". Також свого часу він був заступником голови Верховної Ради України.