нафтобаза

На нафтобазі «БРСМ» у селі Крячки, що під Васильковим, продовжується продовжується горіння резервуару об’ємом 900 кубічних метрів з бензином. На місці пожежі залучено близько 40 одиниць техніки та 186 працівників ДСНС, а також 40 бійців Нацгвардії.

Новину із посиланням на прес-службу ДСНС повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо

Як розповіли у службі, станом на 8 годину 14 червня продовжується горіння резервуару об’ємом 900 кубічних метрів з бензином. Наразі здійснюється перекачування дизельного пального з двох резервуарів ємністю по 900 кубічних метрів нафтобази «БРСМ» до резервуарів нафтобази «КЛО».

«Всього здійснено перекачування близько 1 тисяч 100 кубічних метрів дизельного пального», – повідомили у ДСНС.

Також відомо, що на місці пожежі для виконання робіт зосереджено 40 одиниць техніки та 186 особового складу від ГУ (У) ДСНС у Київській області та міста Києва, ДП МРЦ і частина сил від управлінь ДСНС у Житомирській та Чернігівській областях. Крім цього, охорону місця проведення робіт з ліквідації надзвичайної ситуації здійснюють 70 чоловік особового складу Національної гвардії.

«Керівництво гасінням пожежі здійснює тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС України в Київській області Петро Кісільов», – додали у службі.

В свою чергу, загальне керівництво заходами по гасінню пожежі здійснює Голова ДСНС України Микола Чечоткін.