Одумалися: українцям від сьогодні зменшили вартість проїзду в маршрутках. Одумалися: українцям від сьогодні зменшили вартість проїзду в маршрутках.

Перевізники Київської області знизили вартість проїзду. Не всі і тимчасово.

Квитки подешевшали в 16 приміських маршрутках.

З 6 лютого проїзд в частині приміських маршруток подешевшав на кілька гривень, передає Корупція. інфо

Повідомляється, що на ранок понеділка вартість проїзду знизилася на 16 автобусних маршрутах. Зокрема, подешевшали маршрутки, що курсують в столицю з Боярки, Вишгорода та селища Макаров.

Так, вартість проїзду Київ з Вишневого та Ірпеня знизилася з 12 до 9 грн.

У прес-службі Київської обласної адміністрації повідомили, що ведуть переговори з іншими автотранспортними підприємствами щодо обґрунтованості вартості проїзду.

У той же час деякі перевізники заздалегідь повідомили, що зниження ціни на проїзд є тимчасовим – на найближчий тиждень.

Нагадаємо, в Києві злетіли ціни на приміські маршрутки. Перевізники підняли тарифи відразу на 3-7 грн. "Адекватно було б підвищити в 2-4 рази", – розповів при цьому керівник одного з підприємств-перевізників Олександр.

Як писали раніше, з 13 лютого буде працювати комісія по визначенню обґрунтованої вартості проїзду. Вона буде враховувати рівень платоспроможності населення, вартість палива і інших факторів, що впливають на вартість проїзду.

При цьому глава Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко заявив, що тарифи на перевезення обгрунтовані і міняти їх не будуть.