Маріуш Блащак – Міністр оборони Польщі задовольнив прохання командувача Прикордонної служби країни щодо відправки додаткових сил на кордон з Білоруссю.

Про це повідомили у пресслужбі польського Міністерства оборони.

Як зазначив Блащак, ситуація на кордоні з Білоруссю залишається “динамічною”, тому він розпорядився відправити додаткові сили для його охорони.

“У зв’язку з динамічною ситуацією на польсько-білоруському кордоні та проханням командувача Прикордонної служби про посилення участі в охороні кордону, міністр національної оборони розпорядився виконати прохання і відправити додаткових військових для патрулювання польсько-білоруського прикордоння та участі в операції “Безпечне Підляшшя” – поінформували в польському оборонному відомстві.

Наразі охорону польсько-білоруського кордону забезпечують близько двох тисяч військовослужбовців Збройних сил Польщі.

Зазначимо, напередодні головнокомандувач Прикордонної служби Польщі звернувся до Міністерства національної оборони з проханням про передислокацію ще тисячі солдатів на польсько-білоруський кордон. Прохання пояснюють міграційною кризою, що наростає.

Нагадаємо, Група нелегальних мігрантів із боку Білорусі закидала польський прикордонний патруль у районі села Дубичі Церковні петардами й камінням.

Про це, повідомила Прикордонна служба Польщі повідомила у зведенні за минулу добу.

Інцидент стався на ділянці обслуговування прикордонного поста в Дубичах Церковних, де в Польщу з Білорусі намагалась потрапити група з 20 мігрантів.

“Група агресивно налаштованих мігрантів з білоруського боку закидала польських службовців камінням і петардами. На щастя, ніхто не постраждав”, – ідеться у зведенні.