Найближчим часом партія “Слуга народу” анонсує рішення по боротьбі зі зловживаннями приватних підприємців, які ухиляються від плати податків.

Про це повідомив народний депутат, обраний від партії “Слуга народу” Данило Гетманцев в ефірі “Українського радіо”.

“І президент, і партія “Слуга народу” підтримують спрощений режим. Більш того, ми брали на себе зобов’язання не змінювати його – не підвищувати ставки і не скорочувати ліміти операцій для фізичних осіб-підприємців. Але проблема цього режиму в тому, що його, крім малих підприємців, використовує середній і великий бізнес”, – сказав Гетманцев.

За його словами, юрособи перевищують ліміти в 5 млн грн на рік, встановлені для ФОП.

“Зайдіть в будь-який ресторан Києва, і вам на алкогольні напої принесуть чек від ТОВ або якоїсь юрособи, а на їжу – від ФОП. Про що це говорить? Про масові ухилення від сплати податків з використанням ФОП”, – додав він.

Народний депутат зазначив, що найближчим часом будуть представлені рішення щодо зловживань ФОП в контексті ухилення від оподаткування.

“На сьогодні ми розглядаємо, чи можливо, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, або необхідно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати ряд податкових суперечок. Щоб це було зрозуміло, для всіх, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення”, – сказав депутат.