Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за порушення карантинних обмежень в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

За його словами, дії окремих представників місцевої влади, які закликають не виконувати вимоги карантину, часто мають політичну мету.

“Окремо хочу нагадати, що кожен керівник підприємства або навчального закладу, або іншої установи, який приймає рішення працювати всупереч карантинних обмежень, несе за це персональну кримінальну відповідальність. Отже, прошу керівників на місцях не підштовхувати підлеглих на правопорушення і не піддавати своїх земляків епідемічній небезпеці”, – сказав глава Уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за умови погіршення епідемічної ситуації Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) не виключає можливість введення режиму “червоної зони” для всієї України.

Зазначається, що станом на 8 вересня в Україні було 74 тисячі активних хворих на коронавірус, що призводить до переповнення “стаціонарів” лікарень.

“У разі погіршення епідемічної ситуації не виключено, що уряд буде змушений ввести режим “червоної зони” для всієї країни, щоб стримати зростання захворюваності. Тому що здоров’я нації – головний пріоритет уряду”, – зауважили в МОЗ.