Онук прославленого українського артиста Богдана Ступки Дмитро Ступка, який розповів, як його дід відшивав росіян з питанням про Крим, відмовився від ролі в новому російському фільмі, який покаже війну на Донбасі, повідомляє Корупція.інфо

Про це актор Національного академічного театру імені Івана Франка згадав під час інтерв'ю, розмовляючи на тему відносин Росії і України.

Дмитро звернув увагу на те, як складно сьогодні догодити телеглядачеві.

"Знялися у фільмі" Ми з майбутнього "- сказали, що це антиукраїнський фільм. Нещодавно знялися в" Гвардії "- в Росії сказали, що ми карателі", – розповів він.

За словами Ступки, люди чинять неправильно, підв'язуючи фільми під політику. Адже актор – це професія, граючи того чи іншого персонажа, ким би він не був, актор просто виконує свою роботу.

"Хтось же грав Гітлера, Сталіна, правильно?" – Зазначив він.

А між тим онук легендарного українського артиста згадав про недавнє пропозиції знятися в новій частині російського фільму, сюжет якого буде побудований на військовому конфлікті України і Росії.

"Запропонували грати в новій частині" Ми з майбутнього ", але я відмовився. Зараз не час. Та й вони взяли за основу сьогоднішні відносини України і Росії", – прокоментував пропозицію Ступка, додавши, що не бажає проблем ні собі, ні своїй сім'ї .